Home Kim Bu Kuş?

Kim Bu Kuş?

by Elifaki

Merhaba,

elifaki yoldaki kus

Elif

Ben Elif. Oldum olası kendimden bahsetmeyi sevmemişimdir. İş mülakatlarını da bu yüzden hiç sevmem 🙂 Lakin muhabbetin mümkün olmadığı kısıtlı zamanlarda, yerlerde, birkaç cümle ile kendinizi tanıtmanız gerekiyor. Lafı uzatmadan başlayayım.

1991 yılının Eylül ayında İstanbul’da doğdum. ilkokul, lise ve üniversiteyi de İstanbul’da okudum. 2014 yılında Yazılım Mühendisliği bölümünden mezun oldum. O zamandan beri çeşitli firmaların bilgi sistemleri departmanlarında çalıştım.

Hala bir şirkette çalışıyorum, hala İstanbul’dayım. Vakit buldukça gezip, yeni şeyler öğrenmeyi seviyorum. Gördüklerimi, yaşadıklarımı, en azından bir kısmını, yazmayı, paylaşmayı seviyorum.

Aslında aklımda hiç böyle birşey yapmak yoktu. Fakat yazdıklarımı okuyan arkadaşlarım bana “neden bir blog açmıyorsun?” deyip durdular. En sonunda ısrarlarına dayanamadım ve yoldakikus.com’u açmış oldum. Diğer bloglardan farklı olarak, burada ansiklopedik bilgiler yok. Gerçekten bildiklerim, tecrübe edindiklerim var. Bir de hatırımda derin yer etmiş an’ları kaleme aldığım hikayelerim var. Umarım tüm bunlar arasında seveceğiniz, faydalanacağınız birşeyler bulabilirsiniz.

Bana iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Gezilecek Yerler ile yaptığım röportajımı şuradan okuyabilirsiniz: http://gezilecekyerler.com/yoldaki-kus-ozgur-ozgun-ve-yollara-sevdali-bir-gezgin/ 

Sevgiler,
Elif

[contact-form][contact-field label=”İsim” type=”name” required=”true” /][contact-field label=”E-posta” type=”email” required=”true” /][contact-field label=”İnternet sitesi” type=”url” /][contact-field label=”Mesaj” type=”textarea” /][/contact-form]

 

Leave a Comment